לנדוד בעולם

רולינק, אישה וגבר מזוודות קשיחות רולינק, אישה וגבר, מזוודות איכותיות רולינק, אישה עם טלפון, מותג מזוודות רולינק, אישה עם טלפון, מותג מזוודות

העלייה בנסיעות ישראלים לטיולים בארץ וברחבי העולם, הולידה את המזוודה האידיאלית לנסיעה מושלמת. כזו שתשאיר אותם מחוברים וזמינים, ובו זמנית תהיה יעילה לכל דרישה. על המזוודה, גרסת הכחול-לבן / ענת יפה

כמדי שנה, יום העצמאות של מדינת ישראל מהווה הזדמנות מצוינת לחגוג את החדשנות הישראלית שכובשת את העולם. השנה, מסתבר, שגם בתחום הנסיעות והתיירות העולמית
יש מקום לחידושים ולהברקות, ולראייה, ולראשונה בישראל מושקת מזוודה תוצרת כחול לבן, שיודעת להיות גם נוחה, גם חזקה, גם אסתטית, ואולי הכי חשוב – חכמה.
העולם, שהפך לכפר גלובלי קטן ונגיש לכל מי שברשותו מכשיר נייד מחד, וירידת מחירי הטיסות ותכיפות הנסיעות לחו"ל מאידך – הרחיבו את דרישות ואת צורכי הנוסעים
הישראלים. הרצון לנסיעה חלקה ובראש שקט הוא אולי הדבר החשוב ביותר לצרכן הישראלי. חיבור לרשת האינטרנט בכל זמן נתון, גלישה ברשתות חברתיות והצורך בעדכון דרך מוקדי מידע און-ליין הפכו הכרחיים.

אלה הסיבות שהובילו לפיתוחה של סדרת מזוודות, תחת מותג חדש תוצרת כחול לבן, העונה לשם Rollink. Travel Smart בשיווק של כתר פלסטיק בישראל. מזוודות הסדרה, יחידות מסוגן, משלבות עיצוב ישראלי חדשני של מזוודות קשיחות עשויות פוליפרופילן עמיד ואיכותי עם רכיבים חכמים ביניהם - סוללת טעינה לנייד אינטגרלית בגוף המזוודה, ובקרוב גם דגם עם ידית שקילה שתקל את תהליך הבידוק ותסייע למנוע חיוב בגין משקל עודף.

זוהי למעשה הפעם הראשונה שמזוודות מיוצרות בארץ - החל מהעיצוב, דרך הנדסת החומרים והאלקטרוניקה ועד הייצור והשיווק עצמו – הישג מרשים וגאווה אמיתית למוצר ישראלי "שמטייל" בכל העולם.

תהליך ייצור המזוודות מרשים כשלעצמו. למבקרים באולם הייצור רחב הידיים, במפעל בצפון הארץ, מצפה הפתעה: מכונות הזרקה חדשניות, רובוטים באוטומציה, מתכנתים ואנשי תפעול וגולת הכותרת - מעבדת בדיקות משוכללת, המדמה את הדרך שאנו הנוסעים עוברים במסעותינו מסביב לעולם, ובנוסף גם את מה שהמזוודות עוברות כשהן נמצאות באחריות הצוותים המעמיסים והפורקים. כידוע, לא כל מזוודה עומדת בתלאות הדרך, אבל כאן ניכר שהתכוננו לתסריטים מאתגרים ודאגו שהמזוודה תהיה חזקה ואיכותית לאורך שנים רבות.
אז בין אם אתם נמנים על "המתכננים מראש", וכבר סגרתם את חופשתכם הקרובה, ובין אם אתם שייכים לזן "הספונטני" הסוגר את החופשה ברגע האחרון, לכולכם דרושה מזוודה אמינה, במחיר אטרקטיבי, שתלווה אתכם בביטחה ותעניק נסיעה רגועה מבלי להתפשר על איכות. תוסיפו לזה תחושת שיק ואלגנטיות עם הצבעוניות הייחודית )אפור כהה, סגול, חרדל, טורקיז, ורוד פודרה ועוד( וקבלתם את המזוודה המושלמת שתלווה אתכם בכל פינה שתבחרו לבלות בה את חופשתכם הבאה. נסיעה טובה.